Borled Aydınlatma, Borsan Grup bünyesinde faaliyet gösteren, yıllardır tecrübe ettiği Plastik Aydınlatma Armatürleri, Grup Prizler, Sigorta kutuları ve kablo pabucu imalatıyla, yurt içi ve uluslararası aydınlatma sektöründe sürdürülebilir büyüme vizyonu ile yatırımlarına devam etmektedir. 2016 yılı itibari ile LED’li Aydınlatma ürünleri imalatını faaliyete geçirerek, tecrübesi ve modern teknolojisiyle sektörde liderliğe yükselmeyi hedeflemiştir.

Samsun Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan, 15.000m2’lik kapalı alanda üretim ve ürün tasarımları
yapan firmamız, İstanbul Perpa’da bulunan satış ofisiyle Satış-Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Tecrübeli ve alanında eğitimli AR-GE, Üretim, Satış ve Pazarlama ekipleriyle, paydaşlarımızın ihtiyaç duyacağı tüm gereksinimleri karşılamaktadır.

Dünyada süregelen teknolojik gelişmeler ışığında, Borled Aydınlatma olarak ürün gruplarımızda dayanıklılığı, verimliliği ve tasarrufu en üst düzeye çıkarmaktayız. Firma olarak benimsediğimiz toplam kalite yönetimi anlayışımızla, hizmet verdiğimiz paydaşlarımızın memnuniyetlerini ön planda tutmaktayız.

TSE, CE, RoHS kalite belgelerine sahip ürünlerimizle; konut, okul, hastane, ofis, AVM, endüstriyel tesisler, kamu kuruluşları vb. alanlarında hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan test laboratuvarımız, makine parkurumuz ve uzman kadromuzla daha fazla alana hizmet vermek için çalışmalarımız sürekli devam edecektir.

Borled Aydınlatma Laboratuvarımız, her koşulda üstün niteliklere sahip aydınlatma ekipmanlarının tasarımına olanak
sağlamaktadır. Uzman ekibimiz ve modern teknolojimiz sayesinde, ışığın hem matematiksel hem de insan fizyolojisini
olumlu etkileyecek özelliklerini belirleyerek, tasarımlarımızı ve kalitemizi en üst seviyede sunmaktayız.

Borled Aydınlatma Laboratuvarı, İç ve Dış mekân aydınlatması ile ilgili TS EN 60598-1 (Aydınlatma Armatürleri Güvenlik Gereksinimleri) standardına uygun olarak ölçümler yapmaktadır. Ürünlerimizle ilgili güvenlik testleri, armatür ve  ambaların fotometrik değerleri, elektriksel, kimyasal ve fiziksel özelliklerinin ölçümleri yapılmaktadır. Cihazlarımızda yapılan periyodik ara kontrol ve kalibrasyonlar sayesinde ürün kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.