Türkiye’nin önde gelen yerli sermayeli sanayi kuruluşu Borsan Grup, Samsun ilinin en önemli sektörel buluşması olarak kabul edilen Samsun İnşaat Fuarı 2019’da güçlü bir kurumsal varlık sergiliyor. Fuar kapsamında Borsan Grup, Habermedya, Borsan Kablo, Borled, Borkonut ve Borpanel markalarıyla temsil edilecek.  

Türk sanayisinin yerli sermayeli öncü kuruluşu Borsan Grup, Samsun İnşaat 2019 / 5. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı’nda medya sektörünün yanı sıra, kablo ve aydınlatma ürünleri, ahşap yapı malzemeleri ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren markalarıyla güçlü bir kurumsal temsil gerçekleştirecek.

4 – 7 Nisan tarihleri arasında, Tüyap Samsun çatısı altında gerçekleştirilecek fuarda, Borsan Grup bünyesinde faaliyet gösteren Haber Medya Grubu, Haber Radyo kanalından canlı yayınlar düzenleyecek. Fuarda ayrıca, grubun Haberhayat dergisinin dağıtımı da gerçekleştirilecek.

2017 ve 2018 yılından bu yana düzenli olarak katıldığımız bu fuarda, Borsan Kablo, Borled markalarımızla bakır ve alüminyum kablo, bakır ve alüminyum iletkenler, zayıf akım ve özel tasarım kablo, LED ve aydınlatma ürünleri, elektrik tesisat malzemeleri ürünlerimizi de sergileyeceğiz.

Borsan Grup şirketlerinden Borpanel fuar standımızda, dünyada 30’u aşkın ülkeye ihraç edilen kapı, süpürgelik, mutfak, banyo ve vestiyer ürünleriyle yer alacak.

Fuar standımızda, Borsan Grup bünyesinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren Borkonut da temsil edilecek.

Öncelikle Karadeniz Bölgesindeki müşterilerimizle ilişkilerimizi daha da güçlendirmek hedefiyle katıldığımız fuarda, oldukça güçlü bir konumda olduğumuz bölgemizde pazar payımızı artırmayı, yeni ürün ve Ar-Ge Merkezimiz gibi yeniliklerimizin tanıtımını gerçekleştirmeyi, yeni müşteri kazanımı fırsatlarını değerlendirmeyi ve marka bilinirliğimize katkı yapmayı amaçlıyoruz.