Borled Aydınlatma, Borsan Grup bünyesinde faaliyet gösteren, yıllardır tecrübe ettiği Plastik Aydınlatma Armatürleri, Grup Prizler, Sigorta kutuları ve kablo pabucu imalatına ek olarak 2017 yılında LED’li aydınlatma ürünleri üretimine başlayarak, yurt içi ve uluslararası aydınlatma sektöründe sürdürülebilir büyüme vizyonu ile yatırımlarına devam etmektedir.

DAYANIKLI, VERİMLİ, EKONOMİK

Dünyada süregelen teknolojik gelişmeler ışığında, Borled Aydınlatma olarak ürün gruplarımızda dayanıklılığı, verimliliği ve tasarrufu en üst düzeye çıkarmaktayız. Firma olarak benimsediğimiz toplam kalite yönetimi anlayışımızla, hizmet verdiğimiz paydaşlarımızın memnuniyetlerini ön planda tutmaktayız.

GÜVENLİĞİNİZ ÖNCELİĞİMİZ

Borled Aydınlatma Laboratuvarı, İç ve Dış mekân aydınlatması ile ilgili TS EN 60598-1  Aydınlatma Armatürleri Güvenlik Gereksinimleri) standardına uygun olarak ölçümler yapmaktadır. Ürünlerimizle ilgili güvenlik testleri, armatür ve lambaların fotometrik değerleri, elektriksel, kimyasal ve fiziksel özelliklerinin ölçümleri yapılmaktadır.

ALANINDA UZMAN KADRO

TSE, CE, RoHS kalite belgelerine sahip ürünlerimizle; konut, okul, hastane, ofis, AVM, endüstriyel tesisler, kamu kuruluşları vb. alanlarında hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan test laboratuvarımız, makine parkurumuz ve uzman kadromuzla daha fazla alana hizmet vermek için çalışmalarımız sürekli  devam edecektir.